top of page

הרצאות וסדנאות בימי מלחמת "חרבות ברזל"

שתי קטנות עולה
מולך בדיילי

ליווי חזרת מילואימניקים/ות לעבודה

הגענו לשלב הזה שבו נשות ואנשי המילואים חוזרים לעבודה. זהו תהליך משמח בסך הכל, אבל מורכב ודורש ידע ורגישות רבים.

הסדנא למנהלות ומנהלים מציעה הבנה מעמיקה של ההשפעות האפשריות של חוויות המילואים על העובד/ת. בסדנא נדבר על התנאים המאפשרים חזרה מצוינת לעבודה ונשים דגש על תפקיד המנהל/ת בתהליך הזה. ניתן לקיים גם הרצאה (פרונטלית או אונליין) בנושא זה לכלל המנהלות והמנהלים בארגון.

הסדנא לחוזרים/ות ממילואים מתמקדת באתגרי החזרה לשגרת חיים ולעבודה. זוהי לא סדנא לעיבוד וטיפול, אלא לקבלת כלים להתמודדות מיטיבה עם המעבר המאתגר הזה.

משך כל סדנא 3 שעות.

הרצאות וסדנאות נוספות

helping-hands-icon_edited.png

צוות HR

"זה לא מה שנרשמתי אליו". זו התחושה של נשות ואנשי מש"א רבים בעת הזאת, המוצאים את עצמם במקום שמרכז אליו הרבה כאב, קושי, קונפליקטים, מתח ולפעמים גם כעס, אבל ואובדן. במפגש ייחודי לצוותי HR נברר מהו תפקיד ה-HR עכשיו ומה משמעותו? ומהם הכלים הפסיכולוגיים הנדרשים על מנת לבצע אותו היטב? נכיר את המושג "תשישות החמלה" ונקבל כלים להתמודדות אפקטיבית עם עובדות ועובדים, מנהלות ומנהלים בעת הזאת, וכן כלים להתמודדות אישית מיטיבה לאורך זמן.

counseling-icon_edited.png

סדנאות נוספות

מוזמנות ומוזמנים ליצור קשר כדי שאבנה עבורכם סדנה או הרצאה המתאימות לצרכים הספציפיים של הארגון. לדוגמא, מפגש עם עובדים ישראליים השוהים או מתגוררים בחו"ל, סדרת מפגשים לעובדים החוזרים ממילואים לעבודה, מפגש קבוצתי העוסק באבל ואובדן, מפגש שאלות ותשובות פתוח, מיומנויות ניהול זמן לעבודה עם ילדים בבית ועוד.

company-enterprise-icon_edited.png

הנהלה בכירה

בימים של חוסר וודאות וסערה על ההנהלה הבכירה לנווט את הארגון בשקיפות, רגישות, הקשבה אך גם אחריות להתקדמות הארגון והצלחתו לאורך זמן. במפגש עם ההנהלה הבכירה נברר את נקודות המתח הייחודיות לארגון, נקבל כלים לניווט בים הסוער בו אנו משייטים ונצא עם מסקנות ישימות לשבועות שלפנינו.

online-meeting-icon_edited.png

מנהלים בחו"ל

בארגונים גלובאליים רבים ישנם מנהלות ומנהלים לא ישראליים בחו"ל, אשר מנהלים עובדות ועובדים בישראל. בהרצאה ייחודית עבורם נשים דגש על החוויה הישראלית בימים אלה, על מורכבות התפקיד הניהולי כעת, על הדרך להתמקם וגם - מה מקובל לשאול או להגיד ומה פחות.

employees-users-icon_edited_edited.png

מנהלות ומנהלים

איך שומרים על רציפות עסקית והתקדמות לצד אמפטיה והתחשבות בעובדות ועובדים? איך מזהים מצבי קיצון ומה נכון להציע? בהרצאה זו נשים דגש על מה שמנהלים יכולים להציע לעובדים החווים מצוקה וקושי, איך עליהם להתמקם וממה כדאי להימנע. במקביל, נעסוק בהתמודדות האישית של המנהלות והמנהלים עצמם.

friends-group-icon_edited.png

מעגלי שיח

מתוך עובדות ועובדי הארגון, ניתן לרוב לזהות מספר תתי-קבוצות החולקות אתגרים משותפים. לדוגמא, עובדים שלהם מגויס/ת מקירבה ראשונה, עובדות שבני זוגן מגויסים, עובדים שהם רווקים וחיים לבדם וכמובן החוזרים/ות ממילואים. במפגשים ייעודיים לקבוצות אלה יכולים המשתתפות והמשתתפים לחלוק את תחושותיהם, להיעזר זה בזו, לקבל כלים וידע שיוכלו לסייע להם, ולבסוף – לחוש נתמכים בעת הסוערת הזו.

IMG_9627_edited.jpg

אלעד גולן
פסיכולוג קליני ויועץ לאנשים בארגונים

סקרן לידע בתחומים שונים וסקרן להבין את נפש האדם. בעל ניסיון עשיר בטיפול במסגרות אוניברסיטאיות, חירומיות ופרטיות, וכן בליווי צוותים וארגונים בעתות משבר וסערה. חי את החיבור שבין פסיכולוגיה וניהול מעל לעשור, כפסיכולוג קליני מומחה, בוגר תואר בניהול בהצטיינות מאוניברסיטת בן-גוריון וכמנכ"ל חברת הדרכה בעבר. לצד העבודה הטיפולית בקליניקה פרטית, מלווה מנהלות ומנהלים בארגונים וחברות סטארט-אפ ומרצה בנושאים שונים. בעת הזאת – משתדל להיטיב עם החברה הישראלית ולהגדיל את האור ולו במעט.

תודה לארגונים היקרים שבחרו בי לסייע להם להתמודד מנטלית טוב יותר במציאות הבלתי-נתפסת הזו

אלעד היקר,
רציתי להביע את הערכתי להרצאה מאירת העיניים שהעברת בחברתנו בנושא "התמודדות נפשית עם מציאות לא נורמלית". המקצועיות והמומחיות שלך נראו לאורך כל המצגת, אבל מה שבאמת ייחד את ההרצאה שלך היה היכולת יוצאת הדופן שלך להנגיש את החומר בשפה פשוטה, מדויקת ותמציתית.
זיקקת לנו את המידע למונחים מובנים ומעוררי הזדהות, היה באמת מרשים. העברת את המידע בבהירות ובפשטות, והבטחת שכל אחד מהקהל יוכל להתחבר למהותו.
הרגישות שלך בהתמודדות עם נושא קשה זה (ולרוב מאד אישי) העצימה עוד יותר את חוויית הלמידה.
התרשמתי במיוחד מהטיפים והאסטרטגיות המעשיות ששיתפת להתמודדות עם אתגרי מציאות לא נורמלית. סיפקת תובנות מעשיות בצורה כה ברורה ותמציתית.
בעולם של היום, שבו רבים מתמודדים עם אתגרים חסרי תקדים וחוסר ודאות, ההרצאה שלך סיפקה מגדלור של תקווה והכוונה. למדנו שאנחנו לא לבד פה ושזה לא סוף העולם להרגיש כמו שמרגישים לנוכח המאורעות הקשים שכולם חוו.

קרן כהן

איירספאן נטוורקס ישראל

bottom of page