אומרים על ההרצאות שלי

פניתי לאלעד להעביר לנו הרצאה לצוות של ארגון הבוגרים. נושא ההרצאה היה היכרות עם הצעירים של היום מתוך פרספקטיבה רב דורית והבנת המשתנים לעבודה אפקטיבית עם צעירים. אלעד הקדיש מזמנו להבנה מעמיקה של אוכלוסיית היעד שלנו והצורך המדויק שלנו כארגון, ולפי זה בנה הרצאה סופר מושקעת, אינטראקטיבית ורלוונטית. הצוות ישב מרותק להסברים ולדרך ההצגה המעניינת של אלעד ויצא עם תובנות, כלים וחשק להמשיך וללמוד. אני ממליצה על אלעד כאדם המומחה לתחום ויודע בכישרון וקלילות לשלב בין היכרות עם השטח לידע תיאורטי מעמיק.

אפרת אגרא לוי
מנהלת תחום פרט
מרכז מעשה

במסגרת עבודתי פגשתי את אלעד והשתתפתי בהרצאה שלו בנושא ניהול זמן. ההרצאה הייתה מרתקת. אלעד משלב קצת תיאוריה עם הרבה מאוד פרקטיקה, שניתנת ליישום מיד לאחר סיום המפגש. בהרצאה מוצגת קשת מאוד רחבה של המלצות, שכל משתתף בוחר מה לקחת איתו לפי הצרכים האישיים. ההרצאה הינה דינמית ורלוונטית לשגרת החיים של ימינו. ממליץ בחום!

עוזי ברנר

אלעד הגיע אלינו להרצאה בפני מתנדבים אשר מלווים צעירים וצעירות בוגרי פנימיה ונעדרי עורף משפחתי.

בהרצאה מרתקת הצליח לחדד את הפסיכולוגיה שמאחורי ההתנהלות הכלכלית של הצעירים, והחשיבות העצומה שבלדבר על כסף עם הצעירים והצעירות בליווי.

השילוב של תכנים מקצועיים וציטוטים מהשטח, הפך את השיח לפרקטי ומעשיר ונתן הרבה נקודות למחשבה עבור המלווים.

הפידבקים היו מצויינים! ממליצה בחום ונשמח לשתף פעולה גם בעתיד.

נעמית שלמה
ילדים בסיכוי

הרצאה מאוד מעניינת. הרגיש לי שצללנו לעומק ולא חפרנו מדי. אלעד העביר את ההרצאה באופן קליל וכל ההרצאה התעורר בנו הרצון לשתף, להאיר, להעיר, להוסיף, וכל זה התאפשר בטוב טעם הודות לאלעד.

נטלי רוזנברג

שיחה נדירה, שמעוררת אותנו למחשבות ומעשים. היכרות עם הדורות הצעירים מאיתנו ומאפייניהם גם מחדדת את ההיכרות העצמית שלנו ומקנה כלים רלוונטיים לעבודה עם צעירים וצעירות. תודה רבה!

סתיו גיל
ראש תחום מנהיגות וצעירים
עמותת "אחריי!"

אלעד היה נגיש ופתוח לתאום ודיוק ההרצאה לאוכלוסיית היעד. ההרצאה היתה בהירה ומגוונת עם סרטונים, מצגות ושאלות חשיבה. הוא הציג ידע אישי ותיאורטי במקצועיות רבה. אני ממליצה מאד על אלעד כמרצה!

דנית גלזר
הרוח הישראלית

ההרצאות של אלעד הן מדויקות ומעשירות! כאלו שאני יוצאת מהi ומרגישה שלמדתי משהו חדש. אלעד מביא את עצמו להרצאות, משתף את הקהל בצורה אינטראקטיבית ותמיד יוצאים עם מחשבות, הרהורים ותובנות. ממליצה בחום!

סתיו בן יעקב

אלעד היקר! אנשי הצוות שלנו נהנו מאוד ולמדו הרבה מההרצאה שלך על דור ה-Y וה-Z. בתור בני הדורות האלו בעצמנו קבלנו מבט ביקורתי ומעשיר על החיים שלנו עצמנו, יחד עם דגשים רלוונטיים בתור אנשי חינוך מה התפקיד שלנו ביחס למאפייני התקופה. תמיד תענוג להזמין אותך אלינו ולקבל ממך.

שירה פלד